Push-up podprsenky

Informace

Novinky

Podprsenka plunge CHIC Camille Lila - 70C Zobrazit větší

Podprsenka plunge CHIC Camille Lila - 70C

DS63515787

Nový produkt

Podprsenka CHIC Camille ve švestkově fialové barvě. Podprsenka má střih plunge, který výborně sedí a díky němuž docílíte pozoruhodně svůdného dekoltu. Vyjímatelné vycpávky ve spodní části košíčku pro ještě lepší podporu. Pokud chcete prsa více skrytá, vycpávky jednoduše vyndejte.   Podprsenka má variabilní multiway ramínka s možností zapnutí za krk nebo křížem. Hladké košíčky, jednoduchá krajka je pouze na spodním okraji podprsenky. Zapínání vzadu na dva, u větších velikostí na tři háčky. Ramínka jsou pohodlná a dostatečně široká (šířka se také zvětšuje s velikostí), nastavitelná.   Dostupná v černé, bílé, nude a aktuálních sezónních barvách.   Podprsenku můžete kombinovat s ostatními výrobky z řady CAMILLE Materiál: 85% nylon, 15% spandex

Více informací

Skladem

149 Kč s DPH

Více informací

Podprsenka CHIC Camille ve švestkově fialové barvě. Podprsenka má střih plunge, který výborně sedí a díky němuž docílíte pozoruhodně svůdného dekoltu. Vyjímatelné vycpávky ve spodní části košíčku pro ještě lepší podporu. Pokud chcete prsa více skrytá, vycpávky jednoduše vyndejte.

 

Podprsenka má variabilní multiway ramínka s možností zapnutí za krk nebo křížem. Hladké košíčky, jednoduchá krajka je pouze na spodním okraji podprsenky. Zapínání vzadu na dva, u větších velikostí na tři háčky. Ramínka jsou pohodlná a dostatečně široká (šířka se také zvětšuje s velikostí), nastavitelná.

 

Dostupná v černé, bílé, nude a aktuálních sezónních barvách.

 

Podprsenku můžete kombinovat s ostatními výrobky z řady CAMILLE

Materiál: 85% nylon, 15% spandex

30 dalších produktů ve stejné kategorii: